#41 Khloe 964

W tym roku nie planowałem przygotowywać wydania w kontekście Raceism Eventu. Wiadomo, że projekty się zmieniają, impreza prężnie rozwija, a tematów przybywa. Jednakże sądziłem, że to, co pojawiło się na Roadflavor w zeszłym roku, było wystarczające.

Myliłem się. Gdy pewnego chłodnego, czerwcowego wieczora, przeglądając z ciekawości galerię „Approved” na raceismowym Facebooku, trafiłem na to białe cudo… Co prawda przez tą całą otoczkę wokół RWB w Polsce, temat kosmicznie poszerzanych Porsche nieco mi się przejadł, ale obok tego egzemplarza nie byłem w stanie przejść obojętnie.

Austriackie RWB #2 posadzone na AirRidzie, wzorowane na look niezapomnianego Porsche 935 K3 biorącego udział w 24-godzinnym wyścigu Le Mans w 1980 roku, które startowało w barwach Apple Computer. Tęczowe logo Apple istniało wtedy zaledwie 3 lata, a premiera pierwszego „Macintosha 128K” miała miejsce dopiero 4 lata później.

Zakochałem się i stwierdziłem, że chce mieć to auto na Roadflavor na indywidualnej sesji. Jako jedyny w Polsce.

To dla mnie jest właśnie tuning kompletny. Zero przypadku. Wszystko… od inspiracji po zniewalający efekt końcowy, zaplanowane i zrealizowane perfekcyjnie. Z nutką nostalgii. Za szacunek do niej, ukłony w stronę właściciela.

Special thanks to the owner for taking the time!

by T.S.