#40 Indywidualizm

Jak w czasach bluz, fullcap’ów i AirMax’ów zachować dystyngowany i ponadczasowy styl? Jak nie dać się pochłonąć motłochowi dziko goniącemu za żarłem rzucanym na półki sklepowe przez wielkie koncerny? Jednocześnie pozostając w zgodzie z najnowszymi, wyszukanymi trendami mody… Tymi ponadczasowymi…

Gdy Audi, BMW i Mercedes nieustannie mordują się wzajemnie nowymi modelami, technologicznymi nowinkami i zaciekłą konkurencją marketingową… Volvo spokojnie idzie swoją drogą… Wypuszczając najpierw XC90, a teraz powalając wszystkich nową S90. Długa kreska czerpiąca nieco ze stylu klasycznych limuzyn Jaguara, przyprawiona o modną współcześnie, wąską linię okien i nowoczesny, wręcz ekstrawagancki styl detali.

Całość świetnie zgrywa się ze stylizacją przygotowaną przez naszego dzisiejszego towarzysza. Autor bloga modowego StyleMan – Ireneusz Korzeniewski, swoją klasyczną, dwurzędową marynarką zestawioną z kontrastującą koszulą i spodniami, idealnie definiuje nam, czym jest ponadczasowa elegancja w dzisiejszym wydaniu.

Naprawdę rzadko zdarza się, ze któreś współczesne auto zachwyca mnie tak bardzo. Rzadko, które współczesne auto rzeczywiście chciałbym mieć na własność i w którym czuje się tak perfekcyjnie. Długa maska, zabudowana kabina z chłodnym w dotyku metalem. Niemieccy giganci motoryzacyjni – w każdej z tych marek wciąż silnie działają społeczne stereotypy. Natomiast Volvo jest neutralne. Volvem jeżdżą mądrzy ludzie, którzy chcą samodzielnie kreować swój styl, nie polegając na utartych wcześniej stereotypach.

Gorąco polecamy bloga i fanpage StyleMan. Miejsce perfekcyjne do czerpania inspiracji dotyczących życia codziennego dla każdego nowoczesnego gentlemana.

by T.S.