#3 Proszę Państwa, oto miś…

01

… amerykański, bardzo gruby miś. Z lekko otłuszczonym, dużym serduszkiem. 5.7 HEMI.

02

Sedan w jankeskiej, prawie dwutonowej wersji size+. Tak w odróżnieniu od popularnej w Europie fit-mody.

03

Jeden z maksymalnie kilku zarejestrowanych w Polsce. Oto Dodge Charger R/T 2015.

04

Nie będę bawił się w ocenianie i porównywanie. Nie zamierzam rozwodzić się nad tym czy Charger jest lepszy, ładniejszy, fajniejszy niż europejscy konkurenci. Czy dobrze, że nie jest sprzedawany w Europie, czy może warto, aby marka Dodge wróciła do Polski. To trochę bez sensu.
Żyjemy w czasach, w których brak oficjalnego dealerstwa ani trochę nie przeszkadza nam w zakupie tego, co sobie wymarzyliśmy. Wystarczy skontaktować się z odpowiednią firmą. Np. taką jak UniqueCars, która bez problemu zaopatrzy nas w każde auto. Nawet to niedostępne na europejskim rynku.

Wszystko jest kwestią gustu. Niektórzy wolą HEMI, cheeseburgery i Ashley Graham. Inni ekscytują się europejskimi produktami eksportowymi.  R8-ką, facjatą Cary Delevingne albo pizzą.

Akurat McDrive jest świetny. Pizza z rukolą i mozzarellą jeszcze lepsza.
Dlatego w tym tygodniu po prostu zaprezentuje obrazki. Las i Charger R/T na krętej i mokrej, bardzo polskiej drodze. Bardzo późną, bardzo polską jesienią.

05

Tak jak modelki size plus mieszczą się na standardowych okładkach włoskich i francuskich magazynów modowych, tak nasze drogi nie poszerzają się, aby sprostać gabarytom aut z USA. Ci, którzy pragną stylu zza oceanu, muszą po prostu przyzwyczaić się do jego „inności”. Materiałów wykończenia, właściwości jezdnych i paliwożerności. Mimo tego fanów kultowej, amerykańskiej motoryzacji nie brakuje.

06

07

08

09

10

(I co jak co, ale te światła wyglądają naprawdę genialne!)

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Jak Wam się widzi taka amerykańska ciekawostka na naszych, polskich drogach? Oceńcie sami.

21

by T.S.

Auto z oferty salonu UniqueCars. www.unique-cars.pl

 

www.facebook.com/roadflavor                                             www.instagram.com/roadflavor