#22 Tego nie zrozumiesz

 

01

02

03

American Boy. Muskularny, paliwożerny i surowy, w obudowie z tańszego luksusu. Po trudnościach z przejazdem przez wzniesienie i trybach jazdy do wyboru – wnioskuję, że stworzony na tor. Przy tych gabarytach i ciężarze jest równie bezsensowny, co droga moda uliczna skierowana do „ludzi z blokowisk”. Niczym Underground w cenie Grand Hotelu.

04

05

06

07

Tłumaczenie tego fenomenu jest całkowicie zbędne…

08

09

10

Cieszmy się, że w naszej epoce mix styli i różnorodność estetyczna jest mimo wszystko na tyle rozbudowana. Na porządku dziennym jest mieszanie piękna z brzydotą, bruku ze złotem i aut terenowych z trybami RACE. Całe szczęście, że są ludzie, którzy w czasach globalizacji i ujednolicenia cały czas walczą. Szukają czegoś nowego, niszowego.  Czegoś, co będzie na tyle oryginalne, że jedni popukają się w głowę, a inni z zafascynowaniem kupią.

11

12

13

14

15

16

Możliwość zabawy stylem i estetyką…

17

To właśnie tworzy całą magię. Bez tego byłoby nudno. Bez tego Roadflavor by nie istniał. Bez tego Jeep już dawno przestałby produkować Grand Cherokee’go w wersji SRT8, a ulice utonęłyby w Fiatach Panda i perfekcyjnych konstrukcjach VW. Mimo, że osobiście 6.4L to nie mój klimat i mam do takiego zdania pełne prawo… Niektórym polecałbym wziąć do serca slogan Jeepa: „To jest SRT… Tego nie zrozumiesz”.

18

by T.S.

www.facebook.com/roadflavor                                             www.instagram.com/roadflavor