#19 Golf? Nie dziękuję. Wolę 911.

01

Czy do bagażnika najnowszej generacji 911 4S mieści się torba z kompletem kijów golfowych? Nie mam zielonego pojęcia. To pytanie, na które odpowiedzi należy szukać na innych portalach.

02

Ja z kolei wiem, że śmiganie czarnym cabrio po bujnie zielonych trawach pola golfowego Sierra Golf Club to całkiem ciekawe doświadczenie. Szczególnie, gdy w tym samym czasie trwa tu towarzyski turniej „Porsche Golf Cup 2016”.

03

04

Nie codziennie jest taka możliwość.

05

Możliwość oglądania przystrzyżonego i malowniczo-pagórkowatego krajobrazu zza przedniej szyby równie doskonałego cudu techniki, jakim jest Porsche 911.

06

Fantastyczna konfiguracja głębokiego, czarnego lakieru w połączeniu z płóciennym, czerwonym dachem świetnie prezentuje się na tle tych otwartych przestrzeni oraz pięknie stylizowanego obejścia wokół budynku – siedziby klubu.

07

08

09

10

11

12

Przed nim również roi się od różnokolorowych Panamer, Cayenne’ów i innych 911-ek.

13

Które podczas zdjęć przejeżdżały to z lewa, to z prawa pozostawiając po sobie charakterystyczny, boxerowy pogłos.

14

15

16

Nimi zjeżdżali się klienci Porsche Centrum Sopot oraz zaproszeni na turniej golfowy goście.

17

18

Klasyczny garb dziewięćset jedenastki jest czymś subtelnym i ponadczasowym. Czymś, co tworzy charakter i niepowtarzalny klimat tych aut przez tyle lat. Uwieczniony nawet w kształcie kluczyka wkładanego do stacyjki.

19

20

Natomiast odmiany cabrio nieco modyfikują ten kształt. Zmieniając delikatnie opadający garb w swoistą narośl na wysokości tylnej osi.

21

22

Cudowną narośl. Wprost kojarzącą się z ledwo trzeźwym Hankiem Moody. Który o poranku przemierza bulwary Los Angeles w swoim czarnym, jednookim 964.

23

24

I mimo, że ten egzemplarz również jest czarny, główny bohater Californication raczej nie byłby zachwycony z tej konfiguracji i czerwonego dachu.

25

To jest właśnie fantastyczne. Różne wersje 911 znajdują bardzo różnych odbiorców. Mimo to cały czas ich styl jest maksymalnie indywidualny, niepowtarzalny i nieporównywalny z żadnymi innymi aktualnie produkowanymi czterema kółkami.

26

by T.S.

www.facebook.com/roadflavor                                             www.instagram.com/roadflavor